Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Message
bg: Съобщение

en: - None -
bg: - Не -

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: To
bg: До

en: Address
bg: Адрес

en: Send
bg: Изпрати

en: Subscribed
bg: Абонирани потребители

en: Text format
bg: Текстов формат
