Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Default settings
bo: སོར་བཞག་སྒྲིག་འགོད།

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Address
bo: ས་གནས

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག
