Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Message
bs: Poruka

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Address
bs: Adresa

en: Send
bs: Pošalji

en: Members
bs: Članovi
