Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Message
el: Μήνυμα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: To
el: Προς

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Send
el: Αποστολή

en: Text format
el: Μορφότυπος κειμένου
