Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Message
fi: Viesti

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Default settings
fi: Oletusasetukset

en: To
fi: Osoitteeseen

en: Address
fi: Osoite

en: Send
fi: Lähetä

en: Members
fi: Jäsenet

en: Subscribed
fi: Tilaus

en: - Choose an operation -
fi: - Valitse toimenpide -

en: Text format
fi: Tekstimuoto
