Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Message
gl: Mensaxe

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: To
gl: Para

en: Address
gl: Enderezo

en: Send
gl: Enviar

en: Members
gl: Membros

en: Text format
gl: Formato do texto
