Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Send
gu: મોકલો

en: Text format
gu: લખાણનુ બંધારણ
