Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Message
he: הודעה

en: - None -
he: - ללא -

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Default settings
he: הגדרות ברירת מחדל

en: To
he: אל

en: Address
he: כתובת

en: Send
he: שלח

en: Members
he: חברים

en: - Choose an operation -
he: - בחירת פעולה -

en: Text format
he: מבנה טקסט
