Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: To
hy: Ում

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ
