Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Message
ja: メッセージ

en: - None -
ja: - なし -

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: Default settings
ja: デフォルトの設定

en: To
ja: 宛先

en: Address
ja: 住所

en: Send
ja: 送信

en: Members
ja: メンバー

en: Everyone
ja: 全員

en: Subscribed
ja: 配信登録済

en: Use default setting
ja: デフォルトの設定を仕様

en: - Choose an operation -
ja: - 操作を選択 -

en: Text format
ja: テキストフォーマット
