Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Message
km: សារ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ
