Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Message
ku: پەیام

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: To
ku: بۆ

en: Send
ku: بینێره‌

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق
