Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: - None -
mg: - Tsy misy -
