Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Message
mr: संदेश

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: To
mr: प्रति:

en: Address
mr: पत्ता

en: Send
mr: पाठवा

en: Text format
mr: टेक्सटचा फॉरमॅट
