Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Message
nl: Bericht

en: - None -
nl: - Geen -

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Default settings
nl: Standaardinstellingen

en: To
nl: Naar

en: Address
nl: Adres

en: Send
nl: Versturen

en: Members
nl: Leden

en: Everyone
nl: Iedereen

en: Subscribed
nl: Ingeschreven

en: Unsubscribed
nl: Afgemeld

en: - Choose an operation -
nl: - Kies een bewerking -

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: Read Only
nl: Alleen lezen

en: Your subscription has been updated.
nl: Uw inschrijving is bijgewerkt.
