Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: To
pa: ਵੱਲ
