Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Message
pl: Wiadomość

en: - None -
pl: - Brak -

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Default settings
pl: Domyślne ustawienia

en: To
pl: Do

en: Address
pl: Adres

en: Send
pl: Wyślij

en: Members
pl: Członkowie

en: Everyone
pl: Każdy

en: Subscribed
pl: Dodane do subskrypcji

en: - Choose an operation -
pl: - Wybierz operację -

en: Text format
pl: Format tekstu

en: Send test email
pl: Wyślij testowy e-mail
