Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Message
ro: Mesaj

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: To
ro: Către

en: Address
ro: Adresă

en: Send
ro: Trimite

en: Members
ro: Membri

en: - Choose an operation -
ro: Alegeți operațiunea

en: Text format
ro: Formatare text
