Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Message
ru: Сообщение

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Default settings
ru: Настройки по умолчанию

en: To
ru: Кому

en: Address
ru: Адрес

en: Send
ru: Отправить

en: Members
ru: Участники

en: Everyone
ru: Все

en: Use default setting
ru: Использовать настройки по умолчанию

en: - Choose an operation -
ru: - Выберите действие -

en: Text format
ru: Текстовый формат

en: Read Only
ru: Только чтение
