Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: To
sl: Za

en: Send
sl: Pošlji
