Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Message
sr: Порука

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Text format
sr: Формат текста
