Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Message
tr: İleti

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Default settings
tr: Varsayılan ayarlar

en: To
tr: Kime

en: Address
tr: Adres

en: Send
tr: Gönder

en: Members
tr: Üyeler

en: Everyone
tr: Herkes

en: Subscribed
tr: Üye olunmuş

en: - Choose an operation -
tr: - Bir işlem seçiniz -

en: Text format
tr: Metin biçimi
