Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Text format
ur: متن کی آرائش
