Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Message
vi: Thông điệp

en: - None -
vi: - Không -

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Email Address
vi: Địa chỉ Email

en: To
vi: Đến

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Send
vi: Gửi

en: Members
vi: Các thành viên

en: Use default setting
vi: Dùng thiết lập mặc định

en: Text format
vi: Định dạng văn bản
