Mailhandler (7.x-2.0-beta1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি
