Mailhandler (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (40 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Not found
he: לא נמצא

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Security
he: אבטחה

en: Folder
he: תיקיה

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Mailbox
he: תיבת דואר

en: Could not fetch structure for message number %msg_number
he: לא ניתן להביא את מבנה מסר מספר %msg_number

en: Second E-mail address
he: כתובת דוא"ל שנייה

en: Optional. The e-mail address to which modules should send generated content.
he: אופציונלי. כתובת הדוא"ל אליה מודולים ישלחו תוכן מיוצר.

en: Optional. The folder where the mail is stored. If you want this mailbox to read from a local folder, give the full path. Leave domain, port, name, and pass empty below. Remember to set the folder to readable and writable by the webserver.
he: אופציונלי. התיקיה בה מאוחסן הדואר. אם אתה מעוניין שתיבת דואר זו תקרא מתיקייה מקומית, רשום את הנתיב המלא. השאר את התחום, היציאה, השם והסיסמה שלהלן ריקים. זכור לתת לשרת האתר הרשאות קריאה וכתתיבה בתיקייה

en: POP3 or IMAP Mailbox
he: תיבת דואר POP3 או IMAP

en: If you wish to retrieve mail from a POP3 or IMAP mailbox instead of a Folder, select POP3 or IMAP. Also, complete the Mailbox items below.
he: אם אתה מעוניין לאחזר מסרים מתיבת דואר POP3 או IMAP במקום מתיקייה, בחר POP3 או IMAP.  כמו כן יש למלא את פרטי תיבת הדואר שלהלן.

en: Mailbox domain
he: תחום תיבת הדואר

en: The domain of the server used to collect mail.
he: תחום השרת המשמש לאיסוף דואר.

en: Mailbox port
he: יציאת תיבת דואר

en: The port of the mailbox used to collect mail (usually 110 for POP3, 143 for IMAP).
he: היציאה של תיבת הדואר המשמשת לאיסוף דואר (בדרך כלל 110 עבור POP3, 143 עבורIMAP).

en: Mailbox username
he: תא הדואר של שם המשתמש

en: This username is used while logging into this mailbox during mail retrieval.
he: שם משתמש זה ישמש לחיבור לתיבת דואר זו בעת אחזור דואר.

en: Mailbox password
he: סיסמת תיבת הדואר

en: The password corresponding to the username above. Consider using a non-vital password, since this field is stored without encryption in the database.
he: הסיסמה המתאימה לשם המשתמש שלעיל. שקול שימוש בסיסמה לא חיונית, שכן שדה זה מאוחסן במסד הנתונים ללא הצפנה.

en: Extra commands
he: פקודות נוספות

en: When a user sends an e-mail containing both HTML and plain text parts, use this part as the node body.
he: כאשר משתמש שולח דוא"ל המכיל גם חלק HTML וגם חלק טקסט רגיל, השתמש בחלק זה לגוף פריט התוכן.

en: Require password
he: דרוש סיסמה

en: Send error replies
he: שלח תשובות שגיאה

en: From header
he: כותרת מאת

en: Default commands
he: פקודות ברירת מחדל

en: Signature separator
he: מפריד חתימות

en: Delete messages after they are processed?
he: מחק מסרים לאחר עיבודם?

en: Mailbox port must be an integer.
he: מספר היציאה של תיבת הדואר צריך להיות משפר שלם.

en: The local folder has to be readable and writable by owner of the webserver process, e.g. nobody.
he: לבעלים של תהליך שרת האתר, כלומר nobody, יש צורך בהרשאות קריאה וכתיבה לתיקייה המקומית.

en: administer mailhandler
he: נהל mailhandler

en: Mailhandler requires that PHP's !ext is enabled in order to function properly.
he: Mailhandler מחייב ש-!ext של PHP יופעל כדי לתפקד כהלכה.

en: Accepts submissions via e-mail.
he: מקבל פריטים שנשלחו דרך דוא"ל.

en: Maximum recursion depths met in mailhander_get_structure_part for message number %msg_number.
he: הגעת לעומק רקורסיה מרבי ב- mailhander_get_structure_part עבור מסר מספר %msg_number.

en: No Data!!
he: אין נתונים!!
