Mailhandler (7.x-2.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Email address
kk: Email адресі

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Attachments
kk: Косымшалар
