Mailhandler (7.x-2.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्
