Mailhandler (7.x-2.0-beta1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Email address
os: Email адрес

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын
