Mailhandler (7.x-2.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: %name must be a positive integer.
eu: %name osoko positiboa izan behar da.
