Mailhandler (7.x-2.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Email address
it: Indirizzo e-mail

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: User ID
it: ID utente

en: Not found
it: Non trovato

en: Plain text
it: Testo semplice

en: Security
it: Sicurezza

en: Attachments
it: Allegati

en: %name must be a positive integer.
it: %name deve essere un intero positivo.
