Mailhandler (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Mailbox
pl: Skrzynka odbiorcza

en: Mailbox username
pl: Nazwa użytkownika skrzynki pocztowej

en: This username is used while logging into this mailbox during mail retrieval.
pl: Ta nazwa użytkownika jest używana podczas logowania się do tej skrzynki w trakcie odbierania poczty.

en: Message body
pl: Treść wiadomości

en: %name must be a positive integer.
pl: %name musi być liczbą dodatnią.
