Mailhandler (7.x-2.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Body
am: አካል

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Password
am: የይለፍ ቃል
