Mailhandler (7.x-2.2) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Password
ar: كلمة المرور

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Not found
ar: غير موجود

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Domain
ar: النطاق

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Protocol
ar: النظام

en: Port
ar: منفذ

en: Attachments
ar: المرفقات

en: %name must be a positive integer.
ar: يجب أن يكون %name عدداً صحيحاً موجباً.
