Mailhandler (7.x-2.2) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Password
ast: Clave

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Domain
ast: Dominiu

en: Port
ast: Puertu

en: Attachments
ast: Axuntos
