Mailhandler (7.x-2.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Password
bs: Lozinka

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: %name must be a positive integer.
bs: %name mora biti pozitivni integer (cijeli broj).
