Mailhandler (7.x-2.2) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Password
ca: Contrasenya

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Not found
ca: No trobat

en: Plain text
ca: Text pla

en: Domain
ca: Domini

en: Security
ca: Seguretat

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Mailbox
ca: Bústia

en: Message body
ca: Cos del missatge

en: %name must be a positive integer.
ca: %name ha de ser un enter positiu.
