Mailhandler (7.x-2.2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།
