Mailhandler (7.x-2.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ
