Mailhandler (7.x-2.2) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Password
hr: Lozinka

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Domain
hr: Domena

en: Protocol
hr: Protokol

en: Attachments
hr: Privitci

en: %name must be a positive integer.
hr: %name mora biti pozitivni cijeli broj.
