Mailhandler (7.x-2.2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Port
hy: Պորտ

en: %name must be a positive integer.
hy: %name  պետք է լինի դրական ամբողջ թիվ:
