Mailhandler (7.x-2.2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Body
km: តួ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Domain
km: ដែន

en: Port
km: ច្រក

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: %name must be a positive integer.
km: %name ​ត្រូវ​តែ​ជា​ចំនួន​គត់​វិជ្ជមាន ។
