Mailhandler (7.x-2.2) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Password
lv: Parole

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Domain
lv: Domēns

en: Security
lv: Drošība

en: Folder
lv: Mape

en: Port
lv: Ports

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Accepts submissions via e-mail.
lv: Akceptē iesniegumus pa e-pastu.

en: Message body
lv: Vēstules saturs

en: %name must be a positive integer.
lv: %name ir jābūt pozitīvam, veselam skaitlim.
