Mailhandler (7.x-2.2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Password
nn: Passord

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Attachments
nn: Vedlegg
