Mailhandler (7.x-2.2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Password
si: මුරපදය

en: Plain text
si: සරල වගන්ති
