Mailhandler (7.x-2.2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Body
sk: Text

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Password
sk: Heslo

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Domain
sk: Doména

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Protocol
sk: Protokol

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Message body
sk: Telo správy

en: %name must be a positive integer.
sk: %name musí byť kladné celé číslo.
