Mailhandler (7.x-2.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Password
sr: Лозинка
