Mailhandler (7.x-2.2) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Username
sv: Användarnamn

en: Email address
sv: E-postadress

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Password
sv: Lösenord

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Plain text
sv: Ren text

en: Domain
sv: Domän

en: Security
sv: Säkerhet

en: Protocol
sv: Protokoll

en: Folder
sv: Mapp

en: Attachments
sv: Bilagor

en: Require password
sv: Kräv lösenord

en: Message body
sv: Meddelandets brödtext

en: %name must be a positive integer.
sv: %name måste vara ett positivt heltal.
