Mailhandler (7.x-2.2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Domain
th: โดเมน

en: Protocol
th: โปรโตคอล

en: Port
th: พอร์ต

en: %name must be a positive integer.
th: %name ต้องเป็นจำนวนเต็มบวก
