Mailhandler (7.x-2.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Body
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: %name must be a positive integer.
ur: %name ایک مثبت عدد ہونا لازمی ہے
